Úvodní stránka
Pozvánky na akce ~ Setkání v Bohdanči 12.-14. 6 - ZRUŠENO

 
Kontaktní informace:
Aero Car Club Praha z.s.
Arbesovo náměstí 1,
150 00 Praha 5

bankovní spojení 2101553420/2010

Časopis Aerovkář
Karel Šebesta
tel.: 720 400 598
e-mail: aerokarel@centrum.cz

Schůzky klubu
Restaurace "Krušovická chalupa"
každý první čtvrtek v měsíci od 19ti hodin

Setkání v Bohdanči 12.-14. 6 - ZRUŠENO

Vážení přátelé,příznivci aerovek,
velice nerad píši následující věty ohledně Aero srazu v Lázních Bohdaněč.Nikdo z nás nečekal,že by se něco podobného mohlo stát.Sám jsem tomu věnoval mnoho času,aby vše bylo jak má být.Pokaždé jsem "viděl" barevnou kolonu našich aerovek,která je zahalena v modrém kouři.Viděl jsem i to jak klábosíme u piva kde probíráme všechny  radosti i starosti.Těšil jsem se v neposlední řadě i na osobní setkání s Vámi příznivci aerovek.Moc mne to asi jako Vás mrzí.Bohužel nám nic jiného nezbude,než se s tím smířit.Proto jsem se rozhodl přesunout celou akci na  příští rok na dny 11.-13.6.Za tím účelem mám již zadaný autokemping na Konopáči. Celá akce by měla proběhnout tak, jak byla pro letošek naplánovaná .Dále chci upozornit že jsem rozeslal zaslané vklady.
Věřím, a přeji si,abychom se všichni ve zdraví na srazu setkali.      Honza Sochor

 

 

Vážení aerovkáři,

jelikož bydlím nedaleko Lázní Bohdaneč, rozhodl jsem se tak po mnoha a mnoha letech udělat druhý sraz aerovek. Jistě se většina aerovkářů dočetla, že v Lázních Bohdaneč byl první sraz aerovek v roce 1933. Tehdy přijelo 355 aerovek. Rád bych spolu s kamarády pořadateli viděl pohromadě větší množství těchto miláčků. Jak jsem se dočetl, tak letos se Brandýský okruh pravděpodobně neuskuteční. Myslím si, že náš sraz bude plnohodnotnou náhradou za Brandýs. Děláme a uděláme pro to vše. Mrzí mě, že se nenajdou další fandové, až na výjimku J. Šlesingera, kteří by uspořádali takové setkání aerovek v naší krásné zemi. Nyní už k samotnému srazu. Zamluvený termín máme na 12. – 14. června 2020 v autokempinku Konopáč, kde je i ubytování. Příjezd do kempu bude možný od 15 hodin. Večer se uskuteční pokec u piva a selátka za doprovodu harmoniky.

Z kempu vyjedeme v sobotu ráno do Lázní Bohdaneč. Po prohlídce a obědě budeme pokračovat do Národního hřebčína Kladruby nad Labem. Dále se budeme vracet kolem rozhledy Barborka, kde bude krátké občerstvení, a v 17 hodin se budeme vracet do kempu. Tam bude zakončení celé akce. Délka trasy je cca 65 km. Přihlášky bude možné stáhnout a vyplnit na stránkách Aero Car Clubu Praha. Srdečně Vás všechny zveme a těšíme se na hojnou účast.

Více na  https://www.aerosrazy.cz/ 

          Za pořadatele zdraví     Jan Sochor56