Úvodní stránka
Výroční členská schůze-AeroMikuláš 2020

 
Kontaktní informace:
Aero Car Club Praha z.s.
Arbesovo náměstí 1,
150 00 Praha 5

bankovní spojení 2101553420/2010

Časopis Aerovkář
Karel Šebesta
tel.: 720 400 598
e-mail: aerokarel@centrum.cz

Schůzky klubu
Restaurace "Krušovická chalupa"
každý první čtvrtek v měsíci od 19ti hodin

Výroční členská schůze-AeroMikuláš 2020

Vážení a milí aerovkáři

 

Pravděpodobně jste zaznamenali, že jste nedostali pozvánku na Aeromikulášské setkání, které se pravidelně koná první čtvrtek v měsíci prosinci. Má to jeden prostý důvod. Náš svatostánek Krušovická chalupa v této době funguje pouze s výdejním okénkem. Z něj Vám mohou vydat alkoholický nápoj, třeba pivo, pouze důsledně zavřený a vy ho můžete konzumovat v bytě v kruhu rodinném, či v přítomnosti dalších pěti osob. Takto pojaté Mikulášské setkání se mě jeví více či méně nereálné. Můžeme pouze doufat, že si s touto situací naši odborníci poradí a vše se alespoň přiblíží k normálu, ve kterém jsme doposud aerovkařili.

Co bylo

Co se v roce 2020 dělo mezi aerovkáři jste se dočetli ve čtyřech číslech časopisu Aerovkář 2020 a na www stránkách Aero Car Clubu Praha. Co se děje mezi vetránisty obecně je publikováno na   www stránkách  Federace klubů historických vozidel ČR s příslušnými odkazy.

Co bude

Neodvážím se odhadnout co bude dál. V lednu asi nic. Pokud se podaří covida zahnat do klece, mohli bychom se v únoru setkat na Vítězném Aeroúnoru, v březnu AeroVelikonocích, dubnu na Aeroaprýlu, v květnu na Aerosvátkupráce, v červnu na Aeronejdelšímdnuvroce, červenci na upálení AeroJanaHusa, v srpnu na Aerodočasnémpobytu, atd. Dál už mě nic nenapadá. Snad jen to, že podle stanov ACC Praha v roce 2021 končí mandát stávajícímu výboru a měla by se uskutečnit volba výboru nového na období 2022 až 2024. Jak jsem řekl při prosincovém Mikulášském povídání 2019, nehodlám na další volební období na funkci do výboru ACC Praha kandidovat.

Co si přát

               Mladým podnikatelům a zaměstnancům ať se daří. Ať mají vysoké příjmy, přiměřené daně a odvody na sociální pojištění.

               Nám, produktivním i neproduktivním seniorům přiměřenou kompenzaci zdravotního stavu a co možná největší podíl z odvodů mladých.

               Nám všem zdraví, pohodu, splnění snů a plánů, příjemné zážitky a aerovkami a covid ať se na nás vy***e.

 

                                                                                       Jiří Zítek, prezident (předseda) do konce roku 2021.